WSPÓŁPRACA/KONTAKT

O CZYM JEST TEN BLOG? Blog zawarłabym w kategorii lifestyle, ale tematem przewodnim jest stylizacja paznokci (zarówno klasycznymi lakiera...

O CZYM JEST TEN BLOG?

Blog zawarłabym w kategorii lifestyle, ale tematem przewodnim jest stylizacja paznokci (zarówno klasycznymi lakierami, hybrydami, a także żelem z wykorzystaniem różnych technik), a także nieco o pielęgnacji/makijażu/włosach. Pojawiają się również tematy poza urodowe, związane np. z podróżami. Moim celem jest prowadzenie rzetelnego "kącika" w sieci, przez który będą przemawiać profesjonalne treści i dobre jakościowo zdjęcia, ale jednocześnie miejsce zachowa luźny, przyjazny dla czytelnika i pozytywny charakter, jak do tej pory.

Blog powstał w 07.07.2012r z miłości do zdobienia paznokci i od kilku lat stał się pamiętnikiem, galerią moich prac, miejscem, w którym mogę obserwować swoje postępy i dalej rozwijać pasję, szkolić się i dążyć do celów.


WSPÓŁPRACA

Jako autorka bloga jestem otwarta na różne formy współpracy związane z blogiem ZjemCiKlapki: stałą, jednorazową, konkursy, banery/teksty sponsorowane, a także testy produktów, itd.- oczywiście w tematyce mojego bloga. Dodatkowo udzielam się na portalach społecznościowych (Facebook, Instagram), na których również chętnie podejmę współpracę.

Obie strony powinny trzymać się ustalonych zasad. Współpraca zostaje przeprowadzona rzetelnie, bez kłamstw i naciągania z Państwa i mojej strony.

Jeżeli chcą Państwo nawiązać współpracę ze mną i moim blogiem to proszę o kontakt

msshelazy@gmail.com


Potrzebne dane i statystyki z Google Analytics wysyłam na życzenie.

Współpracuję/współpracowałam z wieloma markami, część z nich to:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz.
Ps. komentarze to nie miejsce na SPAM i REKLAMĘ RÓŻNYCH MAREK! Takie wpisy będą usuwane.