O MNIE


Anka - studentka Turystyki i rekreacji na SGGW w Warszawie oraz policealnej szkoły kosmetycznej. Uzależniona od kupowania lakierów, kosmetyków i wszystkiego na Aliexpress ;D Wielka fanka tatuaży, piercingu, dredów oraz brodatych, przystojnych mężczyzn ^^

Nie wyobrażam sobie dnia bez muzyki, obecnie głównie rap, reggae oraz radiowe hity. Jednak wyznaję zasadę: słucham muzyki, a nie gatunków.

Jestem leworęczna, dodatkowo straszny ze mnie leń, mam słomiany zapał do wszystkiego. Ale jak już za coś się wezmę "na serio", to skończę i postaram się o najlepszy efekt.

Mam wiele hobby; główne to: stylizacja paznokci, digital painting i grafika, blogowanie, książki... Od dobrych kilku lat tworzę różne "cuda" na paznokciach, między innymi dlatego też powstał ten blog, by się nimi z Wami podzielić, może nawet kogoś zainspirować. Można powiedzieć, że lakiery kolekcjonuję, teraz również hybrydy i szminki ;D Uwielbiam artystyczny nieład.

Lubię wszystko co jest kokosowe, pachnie cynamonem i migdałami.

Nie umiem pięknie pisać, tworzyć wspaniałych opisów, recenzji, ale staram się jak mogę. Dlatego mam nadzieję, że nie przeszkadza Wam dziwny szyk zdań, brak przecinków, emotikon...Jeżeli chcesz wiedzieć więcej, proszę o kontakt mailowy ;) Zawsze odpowiadam:
msshelazy@gmail.com

Zapraszam do lajkowania

Share
Tweet
Pin
Share

Obserwatorzy

Chętnie odwiedzam:

OBSERWUJ MNIE @zjemciklapki